Düzce Oto Ekspertiz

Kaporta Boya Testi

Düzce Oto Ekspertiz Kaporta Boya Testi

Kaporta Boya Testi

Boya ve kaporta testimiz; konusunda uzman ustalarımız tarafından dünya üzerinde mevcut en hassas ölçüm özelliğine sahip cihazlar ile yapılmaktadır. Aracın her bir noktasında detaylı inceleme ve ölçümler yapılır. Böylece araçta boyanan ve değişen parçalar, varsa aracın geçmişte yaptığı ciddi kazalara karışıp karışmadığı anlaşılır. Tüm bu ölçümler daha sonra size rapor halinde sunulur.

Kaporta Boya Kontrolleri Nasıl Yapılır?

Düzce Sağlam Oto Ekspertize gelen özellik ile lüks segment araçlarda en çok sorulan bir husustu bu. Araçta boya var mı ? Değişen var mı ? Nasıl anlaşır gibi sorular sürekli gelen ve merak edilen hususlar. Bu zamana kadar özellik ile lüks segment araçlarda kaporta boya aksamında olabilecek olan değişen veya boyalı parçaların gizlenmek istenmesi oto ekspertiz sektörünü oluşturdu.

Artık bir sektör haline gelen Başakşehir Oto Ekspertiz de detaylı olarak gizlenmek istenen bir çok hile ortaya çıkarıldı. Hilelin bol olduğu 2.el araçlarda en önemli unsur dediğimiz gibi kaporta boya. Kaporta boya nın nedurumda olduğunu ve durumuna göre de değer kayıplarını araştırmazsanız ciddi anlamda maddi zarar edersiniz. Düzce Sağlam Oto Ekspertiz'de aracın gerçek kimliği ile tanışırsınız. Art niyetli satıcıların tuzağına düşmeyin. Boya ölçer cihazı elcometer ile sac ile boya arasında ki kalınlığı ölçümleyerek, daha öncesinde kaza yapıp yapmadığını kontrol ediyoruz. Sadece boya ölçer cihazı ile değil ustalık ve tecrübeli personelimiz ile kaporta boya kontrollerin de en iddalıyız. – Düzce Oto Ekspertiz

Kaporta Boya Hileleri?

Bahsettiğimiz gibi boya kaporta da olabilecek olan değişen veya boyalı parçalar değer kayıplarına sebep oluyor. Bu değer kayıplarını yaşamak istemeyen art niyetli bir takım satıcılar aracını satarken bunu gizlemeye karşı tarafı dolandırmaya çalışıyor. Öyle ki, her geçen gün kendini geliştiren oto tamircileri tamir ederim ve kesinlikle anlaşılmaz diyerek garanti veriyor. Hal böyle olunca Ekspertizlerin de otomobil alıcılarının da işi zorlaşıyor. Sanayi içerisinde bulunan ve piyasanın her gün nabzını yoklayan Düzce Sağlam Oto Ekspertiz, geliştirilen yöntemleri birebir takip ediyor. Böylelik ile bu zamana kadar yapmış olduğu bütün işlerde kusursuz hizmet vermiş oldu. Düzce Sağlam Oto Ekspertiz hakkında sosyal mecralarda şikayet sitelerinde kaporta boya test ile alakalı bir mağduriyet veya şikayet bulamazsınız. Bu konunun hassasiyetinin farkında olan Düzce Sağlam Oto Ekspertiz Uzman personeli ile sektörün incisi.